روش ابداعی خنک کردن ماینر

خنک کردن ماینر

خنک کردن ماینر

با سلام خدمت شما همراهان همیشگی آسان تعمیر. همانطور که میدانید خنک نگه داشتن دستگاههای ماینر سبب سلامت و نیاز کمتر به تعمیر ماینر می شود. در این مقاله قصد داریم روش ابداعی یکی از ماینرهای عزیز را جهت ساختن اتاق سرد برای خنک کردن ماینر خدمت شما آموزش دهیم. لازم به ذکر است که این روش کاملا ابداعی بوده و ممکن است دارای نقاط ضعف و خطاهایی باشد. خوشحال خواهیم شد نظرات شما عزیزان را درباره این اتاقک سرد بدانیم.

راهکارهایی برای خنک سازی ماینر

خنک سازی ماینر یکی از اساسی ترین و اصلی ترین کارهایی است که باید به هنگام استفاده از دستگاه های ماینینگ به آن توجه کنید. همانطور که میدانید، ماینرهای جدید، دارای فن های خنک کننده می باشند، اما اگر شما بخواهید فارم خود را راه اندازی کنید، بدون شک باید یک دستگاه خنک کننده برای خود تهیه کنید، زیرا ممکن است دستگاه های ماینینگ شما علی الخصوص در فصل تابستان آسیب ببینند.  حال در زیر می خواهیم یک روش ساده برای راه اندازی فارم و استفاده از یک خنک کننده را برای شما شرح دهیم.

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦تجهیزات مورد نیاز ساخت برای خنک کردن ماینر

خنک کردن ماینر اگر شما فارم خود را در یک فضای بزرگ راه اندازی کرده اید، ممکن است در فصل تابستان برای خنک کردن دستگاه های خود و محیط نگران باشید، حال پیشنهاد ما به شما این است که، شما می توانید در هر محیطی که فارم را راه اندازی کرده اید، یک اتاقک با طول و ارتفاع مناسب بسازید.

خنک سازی ماینر   برای خنک کردن آن از یک کولر آبی که لازم نیست هزینه ی بسیار زیادی برای آن صرف کنید، همچنین برای خارج کردن دمای بالای محیط از دو لوله ی گرانول قوی که قطعا هزینه ی کمتری نسبت به لوله ها پلیکا دارد استفاده کنید، لازم نیست که نگران کارایی این لوله ها باشید زیرا عملکرد بسیار خوبی را خواهند داشت.

یکی از اساسی ترین کارهایی که باید برای خنک کردن ماینر باید انجام دهید، تا تجهیزات شما آسیب نبینند، استفاده از یک دستگاه تهویه ی هوای صنعتی است ،

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦

آموزش خنک کردن ماینر زیرا باعث می شود که هوای گرم محیط خارج شده و هوای خنک جایگزین آن شود.

و نکته ی آخر در رابطه با خنک کردن ماینر این است که ، شما به مکانی که اتاقک را درون آن ساخته اید بسیار توجه کنید، زیرا: علاوه بر اینکه باید یک خنک کننده تهیه کنید، باید دمای اطراف اتاقک را نیز حدالامکان خنک نگه دارید، که برای این  کار شما می توانید از سیستم های خنک کننده کولر گازی استفاده کنید.

آموزش خنک سازی ماینر

اگر نگران هزینه برای ساخت اتاقک هستید، لازم به ذکر است که شما می توانید از کارتن پلاست که ضخامت بسیار خوب و قیمت مناسبی می باشد.

خنک سازی ماینر 2

خنک سازی ماینر 3

حال برای اینکه اتاق را درست کنید می توانید از نبشی برای نگه داشتن دیواره های اتاقک استفاده کنید، منظور از نبشی، نبشی هایی است که برای قفسه های استفاده می شود.

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦

استفاده از آهن ربا را فراموش نکنید، شما می توانید یک آهنربای بزرگ را در اطراف اتاقک خود قرار دهید.

و اما یکی از نکاتی که برای خنک سازی ماینر های باید به آن بسیار توجه داشته باشید، خارج کردن هوای گرمی است که توسط ماینرها در اتاقک جمع می شود، شما برای این کار می توانید از لوله های بخاری استفاده کند که یک سر آن را در خارج از اطاقک به لوله های گرانول متصل می کنید تا دمای دستگاه ها را انتقال دهند. شما می توانید برای درب ورودی اتاقک خود نیز از پلاستیک های شفاف استفاده کنید.

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦

آموزش ساخت اتاقک و ساخت محیط سرد⁦  در نهایت برای روشن وخاموش شدن هواکش صنعتی بصورت اتوماتیک می توانید از دستگاه های تایمر استفاده کنید.

امیدواریم نکاتی که در بالا برای خنک کردن ماینر ذکر شد برای شما مفید واقع شده باشد.

2 دیدگاه برای “روش ابداعی خنک کردن ماینر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه