چگونه مشکل برق داشتن بدنه ماینر را حل کنیم

برق داشتن بدنه ماینر

راه حلی برای رفع مشکل برق داشتن بدنه ماینر

سلام به همه همراهان عزیز آسان تعمیر. ممکن است برای شما هم پیش آماده باشد که بدنه دستگاه ماینر و پاور آن برق دار شده باشد. البته این مشکل ممکن است برای تمامی لوازم برقی ایجاد شود. برق داشتن بدنه ماینر و سایر لوازم برقی معمولا بدلیل نبودن سیم ارت است. و لزوما نیازی به تعمیر ماینر ندارید. این مطلب کوتاه میخواهیم به آموزش راه حلی جهت رفع مشکل برق داشتن بدنه ماینر بپردازیم.

ابتدا از بوسیله اهم متر اتصالات داخلی پاور و ماینر راچک کنید تا مطمئن شوید هیچگونه اتصالی وجود ندارد. بهترین راه حل برای رفع این مشکل ایجاد یک سیم ارت کوچک است. البته لازم به ذکر است که در صورتی که فارم بزرگ دارید و تعداد دستگاه های ماینر زیاد است باید توسط برق کار ماهر اقدام به ایجاد چاه ارت نماید. ولی اگر فارم خانگی دارید میتوانید از روش زیر استفاده کنید.

ابتدا یک میله آهنی نسبتا بلند (به طول حدودا ۲۰ تا ۳۰ سانتی متر) بیابید. یک سوراخ به عمق تقریبی ۲۵ سانتی متر در زمین ایجاد کنید. میله را در سوراخ قرار دهید و اطراف آن را با ماسه پر کنید.. حال یک سیم بردارید و یک سر آن را به میله و سر دیگر آن را به بدنه ماینر اتصال دهید. در صورتی که پریز ارت دارید میتوانید سر سیم را به پریز ارت وصل کنید.

بهتر است محل سوراخ را مرطوب نگه دارید. برای این کار هرچند وقت یک سطل آب پای میله آهنی بریزید.

امیداواریم این مطلب جهت حل مشکل برق داشتن بدنه ماینر و یا پاور آن برای شما مفید بوده باشد. خوشحال خواهیم شد اگر با نظرات و تجربیات خود با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه