انتخاب بهترین دستگاه ماینر

بهترین دستگاه ماینر

انتخاب بهترین دستگاه ماینر

انتخاب بهترین دستگاه ماینر با توجه به شرایط سبب سود بیشتر ، نیاز کمتر به تعمیر ماینر و کاهش سایر هزینه های نگهداری میشود. در ادامه به ارائه چند مثال جهت انتخاب بهترین ماینر میپردازیم

 قبل از انتخاب بهترین دستگاه ماینر ،کسب درآمد دیجیتالی را بررسی می کنیم. به علت نوپا بودن و پیشرفت ارز دیجیتال کسب درآمد از این روش برای بسیاری از مردم تازگی دارد قبل از شروع به کار در این حوزه باید شرایط کسب درآمد از این راه را داشته باشید قدم اول برای این کار که ذهن بسیاری از افراد را درگیر کرده است شناختن بهترین دستگاه و خرید دستگاه ماینر است . که کدام دستگاه بهترین گزینه ‌برای سرمایه‌گذاری است.

برای پاسخ  دادن به این سوال ابتدا مواردی که برای کسب درآمد از این راه موثر هستند را باید شناخت این موارد عبارتند از :

· مقدار بودجه ‌ی که برای این سرمایه گذاری در نظر گرفته اید

· تعرفه‌ی برق شما

·  سخت افزار مناسب

· برند و مدل دستگاه ماینر

با بررسی بیشتر می توان شناخت بهتری نسبت به انتخاب بهترین دستگاه ماینر پیدا کرد ، برای مثال ۲ مورد زیر را  بررسی می‌کنیم:

۱. انتخاب بهترین دستگاه ماینر( شخصی می خواهد ۱۰۰ میلیون تومان برای سرمایه گذاری در این حوزه هزینه کند و محلی با برق صنعتی (تعرفه ۸۰ تومان برای هر کیلووات) و اشتراک ۱۰۰ آمپر ۳ فاز را در اختیار دارد.)

بدون شک در حال حاضر بهترین گزینه برای خرید بهترین دستگاه ماینر برای ایشان پیش خرید واتس ماینر ام ۳  (what’s miner M3 v2.2 X) با قدرت پردازش ۱۲٫۵ تراهش است با فرض پیش خرید دستگاه ماینر با قیمت  حدود ۵ میلیون تومانی، این سرمایه گذار می تواند ۲۰ دستگاه خریداری کند که درآمد آن به این صورت محاسبه می‌شود:

  • ۱۰۰(مبلغ سرمایه گذاری شده) تقسیم بر ۵ برابر با ۲۰ دستگاه

  • ۲۰(تعداد دستگاه) ضرب در ۹ آمپر (مصرف هر دستگاه واتس ماینر ام ۳) مساوی با ۱۸۰ آمپر پس ۳ فاز ۱۰۰ آمپر (۳۰۰=۳×۱۰۰) برای ۲۰ دستگاه کافی است.

  • هر دستگاه واتس ماینر ام ۳، ۱۲٫۵ ترا هش بر ثانیه با درآمد حدود  ۱۱۰ دلار در ماه: مجموعا ۲۵۰ تراهش یا ۲۲۰۰ دلار در ماه که در این زمان برابر با ۳۰ میلیون تومان است! (آیا  این دستگاه ،بهترین دستگاه ماینر است؟)

  • هزینه‌ی  مصرف برق هر دستگاه ماینر what’s mine M3 X با تعرفه‌ی صنعتی حدود ۱۱۵ هزار تومان و به عبارت دیگر برای کل ۲۰ دستگاه ۲٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان خواهد بود که در برابر ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰ درآمد ناخالص دستگاه واتس ماینر ام ۳ هزینه‌ی برق عدد ناچیزی است.

ماینر2.jpg

۲. انتخاب بهترین دستگاه ماینر( شخصی با بودجه ی ۵۰ میلیون تومان + برق خانگی تک فاز ۳۲ آمپر)

۵۰ میلیون تومان معادل ۱۰ عدد ماینر ام ۳ است، ولی ۱۰ عدد واتس ماینر M3 به ۹۰ آمپر برق نیاز دارد پس با محاسبه هزینه برق مصرفی این گزینه به صرفه نیست.

 انتخاب بعدی بهترین دستگاه ماینر، دستگاه انت ماینر تی ناین پلاس ۱۰٫۵ تراهش  ( Plus Antminer T9 ) است که قیمت پیش خرید آن حدود ۶ میلیون تومان و مصرف برق آن ۱۴۰۰ وات یا ۶٫۵ آمپر است. با ۵۰ میلیون تومان می توان حدود ۸ دستگاه ماینر  T9 خرید در حالی که ۸ دستگاه انت ماینر T9 به ۵۲ آمپر برق نیاز دارد پس این گزینه هم از نظر سودآوری به صرفه نیست .

گزینه‌ی بعدی خرید انت ماینر اس۹ جی ۱۴٫۵ (۹Antminer S) است با مصرف ۶ آمپر با قیمت پیش خرید حدود ۹ میلیون تومان و به عبارت دیگر ۵ عدد با بودجه ی ۴۵ میلیونی معادل خرید ۵ دستگاه انت ماینر اس۹ به ۳۰ آمپر برق نیاز داریم، که با محاسبه هزینه برق مصرفی و کل هزینه ای که برای خرید این نوع دستگاه پرداخت کرده ایم پس این گزینه مناسب است.

درآمد هر دستگاه انت ماینر S9j حدود ۱۲۰ دلار در ماه و برای ۵ دستگاه ۶۰۰ دلار معادل ۸٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان خواهد بود و هزینه برق آن با تعرفه‌ی خانگی برای هر دستگاه ۲۴۰٫۰۰۰ تومان و مجموعاً ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان است.

پس از انتخاب بهترین نوع دستگاه ماینر نوبت به انتخاب تأمین‌کننده‌ی مطمئن برای خرید دستگاه ماینر که باید شرایط زیر را داشته باشد.

دستگاه اصلی، سالم، به قیمت و دارای گارانتی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه