برخی نکات مهم در انتخاب و نگهداری پاور ماینر

پاور ماینر

پاور ماینر و بیان چند نکته مهم

پاور ماینر بدون شک، جزیی از مهم ترین تجهیزات استخراج ارز دیجیتال است. با انتخاب پاور ماینر مناسب شما نیاز کمتری به تعمیر پاور ماینر و حتی تعمیر ماینر خود پیدا میکنید.

البته وقتی شما از چندین ماینر استفاده میکنید باید آن ها را با یک منبع تغذیه قدرتمند تجهیز کنید یا برای تامین توان کافی از بیش از یک منبع تغذیه استفاده کنید. در حال حاضر با توجه به تقاضای زیاد، ممکن است مدل های ظرفیت بالاتر تمام شده باشند. ممکن استفاده یک منبع تغذیه با ظرفیت پایین تر که نزدیک به حداکثر توان خود کار کند، وسوسه انگیز باشد، ولی این امر می تواند منجر به نتایج فاجعه آمیز شود، به خصوص که تجهیزات استخراج ماینر اغلب بدون نظارت کامل نیروی انسانی کار می کنند. ناگفته نماند که تجهیزات ماینر به پاور ماینر باکیفیت و فوق العاده معتبر نیاز دارد. ظرفیت و تعداد اتصالات PCI نباید تنها عواملی باشند در خرید شما تأثیر می گذارند. در این مقاله به بررسی ویژگی های پاور ماینر مناسب میپردازیم تا بتوانید مدلهای برتر پاور ماینر (منابع تغذیه) را برای تجهیزات ماینینگ خود شناسایی کنید. عملیات ماینینگ با سیستم خانگی نیاز به ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد تا بتواند کار تعیین شده را به خوبی انجام دهد.

تعمیر پاور ماینر

با انتخاب پاور ماینر مناسب شما می توانید به نتیجه دلخواه برسید.

الزمات ماینینگ چیست؟

ما می خواهیم از الزامات تعیین شده توسط Cybenetics به عنوان پایه ای برای عملیات ماینینگ استفاده کنیم.

استخراج خانگی با افرادی که در زمینه رمزنگاری ماینر کار می کنند، تعریف میشود. آنها نمی خواهند هزینه ای اختصاصی برای ساخت ماشین استخراج اختصاص دهند. درعوض، آنها به دنبال چیزهایی هستند که سود و بازده بیشتری دارد و همچنین هزینه زیادی نداشته باشند. تجهیزات ماینر خانگی در جایی داخل خانه اجرا می شوند که در معرض دمای معقول محیط قرار دارند. با این حال، سر و صدا چیزی نیست که تحت کنترل باشد.

نکات توصیه شده قبل از شروع به کار با پاور ماینر

بهتر است به طور مداوم و با حداکثر ظرفیت به خصوص در دمای بالای محیط با پاور ماینر کار نکنید. علاوه بر تاثیر گذاری پایین تر، همچنین طول عمر پاور ماینر می تواند به طرز چشمگیری کاهش یابد.

این الزامات و توصیه هایی است که ما برای استخراج ارز دیجیتال شده در سطح خانگی تعریف می کنیم:

الزامات

• ظرفیت ۱ کیلو وات یا ظرفیت بالاتر.

• ۱۱۵V: ETA-A- به میزان (۸۵ الی۸۸٪) راندمان یا بالاتر.

• ۲۳۰V: ETA-A- 230V به میزان (۸۷ الی ۹۰٪) راندمان یا بالاتر.

• ۸۰ plus goldراندمان یا بالاتر.

کابل مناسب ماینر

به یاد داشته باشید پاور ماینر بخش اصلی در تجهیزات ماینر می باشد.

• اگر پاور ماینر توسط Cybenetics تأیید شود ، حداقل باید دارای رتبه بندی میزان صدا LAMBDA-S ++ (30-35 dB [A]) باشد. اگر توسط Cybenetics تأیید نشود ، ما تمام ورودی هایی که برای شرایط دیگر رضایت بخش باشد را قبول می کنیم به شرط آنکه: اگر پاور ماینر در آینده توسط Cybenetics تأیید شود و به رتبه صدا LAMBDA-B یا رتبه بهتر دست نیاورد، بلافاصله از لیست حذف خواهد شد.

• کمتر از ۵۰mV ولتاژ در + ۱۲V تحت بار کامل در افزایش دمای کار (> 40 درجه سانتیگراد).

• فن با کیفیت (FDB یا مشابه آن ؛ در حالت ایده آل باید از توپ یا جهت مغناطیسی استفاده کند).

• حداقل شش عدد پین ۲+۶ PCI منبع تغذیه با ظرفیت ۱٫۱ کیلو وات یا بیشتر. برای منبع تغذیه با ظرفیت بیش از ۱٫۱ کیلو وات ، تعداد حداقل اتصالات پین ۲+۶ PCI ، هشت است و برای منبع تغذیه با ظرفیت بیش از ۱٫۴۵ کیلو وات حداقل ۱۰ اتصال پین ۲+۶ PCIنیاز است.

تعمیر ماینر

استخراج رمزنگاری شده با توجه به تجهیزات و به خصوص پاور ماینر تاثیر پذیر گذار است.

• حداقل چهار رابط ۴ پین Molex روی حداقل دو کابل در ۱ کیلو وات و منبع تغذیه قوی تر استفاده شود. و شش عدد رابط ۴ پین Molex در سه کابل و یا بیشتر برای ۱٫۴۵ کیلو وات و منبع تغذیه با مقدار نیروی برق بالاتر استفاده شود. در صورتی که پاور ماینر دارای رابط پین ۲+۶ PCI بیشتر از حد مورد نیاز باشد، ما با وجود چهار رابط ۴ پین Molex بدون در نظر گرفتن ظرفیت تحت پوشش هستیم.

• کلیه کابل های خارجی حداقل باید از سیم های ۱۸AWG استفاده کنند.

• برای ۱٫۴ کیلووات و پاور ماینر قوی تر، به اتصال C19 coupler نیاز است. باید از سیم برق AC با سیم های ۱۴AWG استفاده کرد. برای منابع تغذیه با ظرفیت پایین تر، سیم برق AC با حداقل سیم های ۱۶AWG لازم است.

• از ویژگی های اساسی حفاظت (SCP ، OPP)، ایمنی در برابر دمای بالا است.

• با بیش از ۱۷میلی ثانیه زمان نگه داشتن و یک سیگنال قدرتمند خوب که حداقل ۱۶ میلی ثانیه باشد. سیگنال خوب برای برق باید حداقل تا ۱ میلی ثانیه تأخیر داشته باشد. حداقل ۱میلی ثانیه قبل از اینکه از جدول مشخصات خارج شود.

• مرحله تکمیلی سطح فیلتر EMI (حداقل اجزای آن: کلاه های ۴x Y ، کلاه های ۲x X ، دو دارای CM choke، یک MOV) ، همراه با حفاظت جریان ورودی (به یک ترمیستور NTC مورد نیاز است، که در حالت ایده آل باید توسط یک رله پشتیبانی شود.)

• کیفیت ساخت بی عیب و نقص، که شامل کیفیت بالای MOFSET و خازن های bulk/filtering با کیفیت بالا (درجه بندی ۱۰۵ درجه سانتیگراد و اکثر کلاه های تصفیه در طرف ثانویه باید دارای عمر بیش از ۴۰۰۰ ساعت) باشند. استفاده از کلاه های پلیمری در طرف ثانویه ارجح است.

پاور ماینر

سود ماینر وابسته به استفاده برق ارزان تر است.

توصیه هایی به کاربران

۱٫ استفاده دو رابط EPS

۲٫ کابل های اختصاصی اتصال PCI ، ترجیحا به همراه سیم های سایز ۱۶ باشند.

۳- اتصالات خارجی باید با ۱۵ سانتی متر فاصله بین آن ها باشند.

۴- در حالت ایده آل، هر پاور ماینر با ظرفیت ۱ کیلو وات یا ظرفیت بیشتر باید از سیم برق ۱۴ گرمی به همراه اتصال C19 coupler استفاده کند.

۵- حداقل یک سال ضمانت برای عملکرد ۲۴/۷ تحت بار کامل در دمای ۳۰-۳۵ درجه سانتیگراد.

درمجموع ، ما پانزده مورد ملزومات و پنج توصیه برای نصب دستگاه ماینر در سطح خانگی ارائه میکنیم. مهمترین فاکتور ها در پاور ماینر ماینر تاثیرگذاری و عوامل کیفیت ساخت به همراه توان است. در داخل منازل، جایی که این نوع تجهیزات استخراج در آن کار خواهد کرد، کنترل آب و هوا و حفظ کردن درجه حرارت راحت است، بنابراین در بیشتر موارد ما طرفدار خنک کننده هایFDB هستیم و مشتقات آن مورد تایید می باشد. این مسائل دارای قابلیت اطمینان زیر ۳۵ درجه سانتیگراد نیستند. خنک کننده مجبور است از FDB معتبر یا سطح با کیفیت بالا استفاده کند، و نه فقط یک سطح ساده. این ارزان ترین و غیرقابل اطمینان ترین راه حل برای منبع تغذیه ۲۴/۷ در حال اجرا است.

تجهیزات استخراج

توصیه دیگر استفاده از پاور ماینر با ورودی ۲۳۰V در هر زمان ممکن است. علاوه بر راندمان بیشتر از۱ الی ۲٪، این باعث کاهش شدت جریان برق عبوری از سیم برق AC به نصف می شود. در نتیجه، کابل برق استرس بسیار کمتری را تحمل می کند. اگر در منطقه ای با شبکه اصلی ۱۱۵ ولت زندگی می کنید و می توانید هزینه نصب پریزهای ۲۳۰ ولت را در خانه خود داشته باشید ، قطعاً از آنها برای سرمایه گذاری ماینر خود استفاده کنید.

تجهیزات ماینر

به یاد داشته باشد علاوه بر پاور ماینر پر قدرت ما به تجهیزات تایید شده برای ماینر نیازمندیم.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه