تعمیر ماینر S17 , S15

ماینر S17 (انت ماینر S17) از جدید ترین دستگاه های ارائه شده توسط شرکت بیت مین می باشد. این دستگاه دارای نسبت هشریت به مصرف برق مناسبی است. به همین دلیل از اقبال عمومی خوبی برخوردار شده است. البته بدلیل تازه وارد بودن ماینر S17 و کمبود قطعات آن هزینه تعمیرات بالایی دارد.

ارائه کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری جهت تعمیر ماینر در سریعترین زمان

تلفن تماس: 66739451

شناسه محصول: 1112 دسته:

تعمیرات دستگاه ماینر S17 , S15

در مجموعه آسان تعمیر ، تعمیر ماینر S17 , S15 شامل تمامی خدمات سخت افزاری و نرم افزاری جهت تعمیرات انت ماینر (Antminer S17) محصول شرکت بیت مین ارائه می گردد. جهت دریافت هرگونه خدمات با شماره ۶۶۷۴۰۳۹۲ تماس حاصل فرمایید.

معرفی مختصر انت ماینر S17

شرکت بیت مین Bitmain در سال ۲۰۱۹ سری جدیدی از پردازنده nm7 ASIC را به عنوان ماینر بیتکوین نظیر ماینر S17 و S17 pro راه اندازی کرد.

با توجه به پیشرفت های هفته اخیر شرکت بیتمین Bitmain، این ماینر های جدید ASIC از تراشه جدیدی با عنوان BM1397 که ۷ نانومتری می باشد استفاده می کنند. این سیرتحولی از BM1397 می باشد که در اواخر ماه سپتامبر مورد انتشار قرار گرفته است و درحال حاضر در ماینر S15 استفاده می شود.

تراشه های BM1397 بر اساس فرآیند تولید FinFET  ۷ نانومتری از سوی تولیدی تجهیزات TSMC ساخته شده است و به لطف یک طرح کاربردی جدید و پالایش تولید، مصرف انرژی کمتری نسبت به نسل های قبلی تراشه عرضه می شود. در واقع تحت حداکثر شرایط بهره وری، آنها می توانند بالای ۳۰ ژول بر ترا هش با کاهش ۳۰ درصدی در مقایسه با نسل های قبلی برسند.

این تراشه های ۷ نانومتری در پنج محصول Bitmain مورد استفاده قرار می گیرد :

the Antminer S17 Pro 53 TH/s, the S17 Pro 50 TH/s, the S17 56TH/s, the S17 53 TH/s.

برخلاف باور عموم، سری Pro مجموعه ای از دستگاه های با بهترین بهره وری انرژی را تشریح می کند در حالی که نسخه “smooth” آنهایی را که بهترین عملکرد را دارند، در نظر می گیرد.

Bitmain و بیتکوین ۷ نانومتری ASIC

 

Bitmain Antminer S17 Pro: 53 TH/s, 2100 Watt at $2030

مطمئنا بالاترین برد مجموعه Antiminer S17 ، Antiminer S17 Pro است، یک ASIC قادر است با الگوریتم هشینگ SHA256 به حداکثر نرخ هش نزدیک به ۵۳ TH / s با جذب انرژی نزدیک به ۲۱۰۰ وات بر ساعت برسد. حداکثر کارایی در این نتیجه نزدیک به ۴۰ وات بر TH/s است.

به طور مشخص علاوه بر این حالت عادی، همچنین با هدف به حداکثر رساندن بهره وری یک حالت عملیاتی دیگری نیز وجود دارد. در این حالت، در واقع ماینر S17 pro می تواند ارزش رکورد را فقط به ۳۶ وات بر TH/s برساند، در حالی که فقط برای مصرف کلی در ۱۷۰۰ وات بر ساعت، حداکثر نرخ هش ۴۸ TH/s هنوز هم تضمین شده می باشد.

همچنین یک حالت توربو نیز وجود دارد که قادر است با حداکثر جذب ۲۸۰۰ وات بر ساعت بالای ۶۲ TH/s برسد. این نتیجه در راندمان پایین تر حدود ۴۵ وات بر TH/s است که هنوز هم مقدار خوبی می باشد.

ابعاد ماینر S17 pro کمی بزرگتر از سری s15 است که وزن آنها بترتیب ۲۹۸٫۲ x 178.0 x 296.6 نزدیک به ۹٫۵ کیلوگرم می باشد. همچنین در این مورد، در حال حاضر منبع تغذیه شامل تخفیف های محصول می باشد.

Bitmain Antminer S17 Pro: 50 TH/s, 2 kWatt at $1916

دومین محصول در محدوده ماینر S17 pro ، ماینر S17 pro TH/s است. در این حالت یک ASIC قادر است فقط با یک جذ انرژی زیر ۲ کیلووات بر ساعت، حداکثر نرخ هش را به نزدیک ۵۰ TH/s برساند. در این نتیجه حداکثر کارایی نزدیک ۴۰ وات بر TH/s می باشد.

در حداکثر کارایی ماینر S17 pro می تواند  به ارزش ۳۷ وات بر TH/s برسد، در حالی که فقط برای مصرف کلی در ۱۷۰۰ وات بر ساعت، حداکثر نرخ هش ۴۷ TH/s هنوز هم تضمین شده می باشد.

در حالت توربو، ASIC می تواند با حداکثر مصرف انرژی ۲۹۰۰ وات در ساعت، تا ۶۲ TH / s افزایش یابد. این نتیجه در راندمان پایین تر حدود ۴۷ وات بر TH/s است. ماینر S17 pro 50 TH/s در وب سایت های رسمی تولیدکنندگان با قیمت ۱۹۱۶ دلار به فروش می رسد.

Bitmain Antminer S17: 56 TH/s, 2500 Watts at $1966

با نگاهی به محدوده ماینر s17  ، ماینر s17 56 TH/s را پیدا کردیم دستگاهی که قادر است با توان مصرفی ۲۵۲۰ وات در ساعت حداکثر نرخ هش را به ۵۶ TH/s برساند. این بدان معنی است که بهره وری آن نزدیک ۴۵ TH/s می باشد.

درحالت حداکثر کارایی، ماینر S17 می تواند به ارزش ۳۵ وات بر TH/s دست یابد، در حالی که فقط برای مصرف کلی در ۲۱۰۰ وات بر ساعت، هنوز هم حداکثر نرخ هش ۵۰ TH/s تضمین شده است.

ابعاد و شکل کلی آن نسبتا مشابه به ماینر s17 pro می باشد اما قیمت آن پایین تر است در واقع صحبت ما سر ۱۹۶۶ دلار است.

Bitmain Antminer S17: 53 TH/s, 2385 Watt for $1886

محصول چهارم ماینر s17 53 TH/s است، ماشینی طراحی شده برای کسانی که بدنبال قیمتی مناسب با عملکردی بهتر می باشند.

Bitmain ماینر s17 50 TH/s قادر است با توان مصرفی حدود ۲۳۸۵ وات بر ساعت، نرخ هش با ۵۳ TH/s را بدست آورد. از این رو ما در مورد کارایی نزدیک به ۴۵ وات بر TH صحبت می کنیم. در حالت صرفه جویی در انرژی، S17 برای کارایی ۴۲ وات بر TH با مصرف ۲۱۰۰ وات، نرخ هش به میزان ۵۰ TH/s به دست می آورد.

از سوی دیگر قیمت بسیار مورد توجهی دارد در واقع قیمت ماینر s17 به ارزش ۱۸۸۶ دلار می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تعمیر ماینر S17 , S15”

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

تعمیر ماینر

تعمیر ماینر S9

تعمیر ماینر

تعمیر ماینر m3

اکنون تماس بگیرید
مشاهده ما روی نقشه